• Ердгаз7x11.png

Шановні Споживачі!

В липні 2024 року ціна за 1000 м³ природного газу з урахуванням вартості послуг транспортування природного газу для внутрішніх точок входу і точок виходу ТОВ “Оператор ГТС України” та ПДВ становить 16 100,00 грн. на умовах передоплати, 16 300,00 грн. на умовах оплати в місяці постачання або 16 500,00 грн. на умовах післяоплати.

Кінцева договірна ціна природного газу, визначається за результатами домовленостей досягнутих між Споживачем та Компанією, що зафіксовані в укладеному сторонами договорі на постачання природного газу, та не може перевищувати максимальну ціну.

На кінцеву договірну ціну природного газу безпосередньо впливають:

1) порядок здійснення розрахунків за договором (умови оплати);

2) обсяг замовленого до постачання природного газу;

3) дотримання договірної дисципліни (своєчасність проведення розрахунків та належне виконання інших зобов'язань, визначених договором постачання);

4) довготривалі ділові стосунки між Споживачем та Компанією.

Ми пропонуємо наступні умови проведення розрахунків:

1. На умовах попередньої оплати:

- 100%  вартості планового обсягу газу, відповідного місяця поставки, у термін по двадцяте число попереднього місяця;

- остаточний розрахунок за фактично поставлений/спожитий обсяг газу, протягом місяця поставки, здійснюється Споживачем, у термін по 6 (шосте) число наступного місяця.

2. На умовах подекадної оплати, протягом місяця поставки:

- 30% вартості підтвердженого обсягу газу, відповідного місяця поставки, у термін по 10 (десяте) число місяця поставки;

- 30% вартості підтвердженого обсягу газу, відповідного місяця поставки, у термін по 20 (двадцяте) число місяця поставки;

- 30% (тридцять відсотків) вартості підтвердженого обсягу Газу, відповідного місяця поставки, у термін по останнє число місяця поставки;

- остаточний розрахунок за фактично поставлений/спожитий обсяг Газу, протягом місяця поставки, здійснюється Споживачем, у термін по 6 (шосте) число наступного місяця.

3. На умовах надання товарного кредиту:

-  100% (сто відсотків) вартості фактично поставленого/спожитого обсягу газу, у відповідному місяці поставки, у термін по 18 (вісімнадцяте) число наступного місяця.

Архів Цін