• Ердгаз7x11.png

Шановні Споживачі!

В грудні 2021 року ціна за 1000 м³ природного газу з урахуванням вартості послуг транспортування природного газу для внутрішніх точок входу і точок виходу ТОВ “Оператор ГТС України” та ПДВ становить 34 000,00 грн. на умовах передоплати або 35 100,00 грн. на умовах післяплати.

Кінцева договірна ціна природного газу, визначається за результатами домовленостей досягнутих між Споживачем та Компанією, що зафіксовані в укладеному сторонами договорі на постачання природного газу, та не може перевищувати максимальну ціну.

На кінцеву договірну ціну природного газу безпосередньо впливають:

1) порядок здійснення розрахунків за договором (умови оплати);

2) обсяг замовленого до постачання природного газу;

3) дотримання договірної дисципліни (своєчасність проведення розрахунків та належне виконання інших зобов'язань, визначених договором постачання);

4) довготривалі ділові стосунки між Споживачем та Компанією.

Ми пропонуємо наступні умови проведення розрахунків:

1. На умовах попередньої оплати:

- 100%  вартості планового обсягу газу, відповідного місяця поставки, у термін по двадцяте число попереднього місяця;

- остаточний розрахунок за фактично поставлений/спожитий обсяг газу, протягом місяця поставки, здійснюється Споживачем, у термін по 6 (шосте) число наступного місяця.

2. На умовах подекадної оплати, протягом місяця поставки:

- 30% вартості підтвердженого обсягу газу, відповідного місяця поставки, у термін по 10 (десяте) число місяця поставки;

- 30% вартості підтвердженого обсягу газу, відповідного місяця поставки, у термін по 20 (двадцяте) число місяця поставки;

- 30% (тридцять відсотків) вартості підтвердженого обсягу Газу, відповідного місяця поставки, у термін по останнє число місяця поставки;

- остаточний розрахунок за фактично поставлений/спожитий обсяг Газу, протягом місяця поставки, здійснюється Споживачем, у термін по 6 (шосте) число наступного місяця.

3. На умовах надання товарного кредиту:

-  100% (сто відсотків) вартості фактично поставленого/спожитого обсягу газу, у відповідному місяці поставки, у термін по 18 (вісімнадцяте) число наступного місяця.

У випадку виникнення у Вас будь-яких запитань, будь ласка, звертайтесь за тeлeфоном +38 (066) 395-82-02.